Lotnicze cyfrowe modele 3D terenu i obiektów, chmury punktów

Wykonujemy lotnicze modele 3D terenu i obiektów budowlanych z wykorzystaniem dronów oraz zestawem fotograficznym o rozdzielczości 42,4 Mpix.

W trakcie nalotu dronami wykonujemy sekwencję zdjęć z których powstaje chmura punktów (zdjęć). Każde zdjęcia posiada Geotagi, które obsadzają zdjęcie w przestrzeni 3D.

Na podstawie wykonanych zdjęć specjalistyczne oprogramowanie poddaje je obróbce i analizie, następnie generuje przestrzenny model 3D. Oprogramowanie pozwala na oglądanie modelu z każdej strony i w różnych perspektywach i trybach wizualnych.

Dodatkowo służy ono jako narzędzie matematyczne i pozwala na obliczanie powierzchni lub objętości obiektów.

MODELE 3D TERENÓW


zrealizowany model 3D pozwala na przeglądanie struktury terenu, świetnie pokazuje różnego rodzaju nie równości  (rowy, górki, dziury, zagłębienia w terenie)

MODELE 3D OBIEKTÓW


realizujemy modele 3D różnego rodzaju obiektów budowlanych takich jak: zabytki, zamki, pałace, wieżowce, bloki, budynki architektoniczne, mosty, wieże, itp.

MODELE 3D INFRASTRUKTURY


wykonujemy modele 3D infrastruktury drogowej i kolejowej (drogi, węzły drogowe, wiadukty, mosty kolejowe, torowiska, itp.)

MODELE 3D TERENÓW REKREACYJNYCH


realizujemy modele 3D terenów turystycznych, jezior, stawów. itp.
facebook
FLY_LAB Termowizja z drona Inspekcje z powietrza Badania jakości powietrza Pomiary i badania termowizyjne Przemysłowe Budowlane Energetyczne Ciepłownictwo