Lotnicza reklama, latający banner, zrzucanie cukierków z drona

Realizujemy lotnicze kampanie reklamowe. Nasz największy dron o dużym udźwigu jest w stanie przenosić duże obiekty, takie jak latające bannery zamontowane na autorskim systemie, który pozwala na latanie z bannerem o powierzchni do 4m2. Reklama będzie widoczna w obrębie 360 stopni. Posiadamy opracowany autorski systemu do zrzutu gadżetów oraz cukierków reklamowych!

Zlecając nam misję trafisz z reklamą do 99% odbiorców znajdujących się na ziemi. Każdy kto usłyszy dużego drona w powietrzu, na pewno zwróci na to uwagę i podniesie głowę, a my dostarczymy mu Twoją reklamę wizualną z powietrza!

Twoja firma wyróżni się wśród konkurencji i na pewno zostaniesz zapamiętany, a innowacyjność zadziała na Twoją korzyść i podniesie prestiż Twojej firmy.

LATAJĄCY BANNER REKLAMOWY


realizujemy lotnicze kampanie reklamowe z wykorzystaniem autorskiego systemu, który pozwala na montaż  bannerów o powierzchni 4m2 oraz gwarantuje jego prezentację ze wszystkich stron...

LOTNICZY ZRZUT GADŻETÓW I CUKIERKÓW REKLAMOWYCH


posiadamy autorski system, który umożliwia rozrzut cukierków reklamowych z drona. Podczas jednej misji możemy zabrać na pokład do 3kg cukierków i rozrzucić je na dowolnym obszarze...